HET IS ZOMERSTOP, WE WERKEN NU AAN HET OPFRISSEN VAN ONZE WEBSITE

Informatie Zwart-Wit'63 JO11-5

 

Welkom op de teampagina van de JO11-5G



      

Spelers

1   Milan Moral (K)  

2   Sander van den Os

3   Renate van der Klij

4   Noah Luvumbo              

5   Collin Bosch

6   Mohamed Oulhaj

8   Ahman Yasbah

9   Ferran Bunschoten

10 Jens Westerink 

 

Wij trainen op dinsdag en donderdag van 18.00 tot 19.00 uur.

Trainers: Antonio Moral en Marcel Bunschoten

Leiders: Isabella Bunschoten en Anneke van den Os 

 

Wanneer de wedstrijdtijden veranderen, zullen deze in het rood worden weergegeven.

 

Datum

Uit/thuis

Vertrek/ aanwezig

zwart wit

Aanvang

Wedstrijd

Tegenstander

Uitslag

26-08

Uit

17.25 uur

18.30 uur

Dronten E8

2-0

29-08

Thuis 8.15 uur 8.45 uur Unicum E6  6-1

05-09

Uit 7.55 uur 9.00 uur Swift '64 E3D 1-10

2-7

 Datum

 Uit/ thuis

Vertrek/ aanwezig zwart wit

Aanvang wedstrijd

 Tegenstander

 Uitslag           

12-09 

Thuis 8.15 uur 8.45 uur Hierden E4 2-2

19-09

Uit 8.00 uur bij VVOG 8.30 uur VVOG E7 0-12

26-09

Thuis 8.15 uur 8.45 uur Rood-Wit'58 E2 3-5

03-10

Uit 8.05 uur 9.00 uur SDC Putten E4 6-1

10-10

Thuis 8.15 uur 8.45 uur Veluwse Boys E1

17-10

Uit 8.15 uur 9.15 uur Prins Bernard E2 0-15
24-10




31-10 Thuis 8.15 uur  8.45 uur  VVOG E6  5-6
07-11 Thuis 8.15 uur  8.45 uur Nunspeet E5  9-2
14-11 Thuis 8.15 uur  8.45 uur Zwart Wit E4  0-7
21-11 Uit  8.05 uur  9.00 uur FC Horst E5   2-5
28-11 Thuis 8.15 uur  8.45 uur Hulshorst E2  5-3
           

Datum

Uit/thuis

Vertrek/ aanwezig

zwart wit

Aanvang

Wedstrijd

Tegenstander

Uitslag

9-1-2016

 





16-1 Thuis 10.30 uur 11.00 uur

Go Ahead Kampen E5
afgelast
23-1 Uit 8.35 uur 9.30 uur  Zeewolde E5
 3-0

30-1

Thuis

8.15 uur

8.45 uur

EFC'58 E4

afgelast

6-2 Thuis 8.15 uur 8.45 uur  FC Horst E4 5-6



Datum

Uit/thuis

Vertrek/ aanwezig

zwart wit

Aanvang

Wedstrijd

Tegenstander

Uitslag

13-02

Uit

8.50 uur

10.00 uur

Lelystad '67 E7

4-6

20-02

Thuis 8.15 uur 8.45 uur Unicum E5G 4-1
27-02 
       

05-03

Uit 7.45 uur 8.45 uur Nunspeet E6 afgelast
12-03 Thuis 8.15 uur 8.45 uur FC Horst E7  8-2
19-03  Uit 8.30 uur 9.30 uur Sparta Nijkerk E7  2-2
26-03  Uit 7.45 uur 8.45 uur   Nunspeet E6  1-5
02-04 Thuis 8.15 uur 8.45 uur Hulshorst E2  8-0 
09-04 Uit 8.15 uur 9.00 uur Hierden E6  1-9
16-04 Thuis 8.15 uur 8.45 uur VVOG E6  14-2
23-04 Thuis 8.15 uur 8.45 uur ESC E3G  6-2
30-04 Thuis 8.15 uur 8.45 uur Zeewolde E5  
07-05 Uit 8.00 uur 9.00 uur BAS E2G  






Datum

Uit/thuis

Vertrek/ aanwezig

zwart wit

Aanvang

Wedstrijd

Tegenstander

Uitslag

Was

06-09

Thuis (oefen)

 

8.45

Stroe E4

15-0

Arjan

13-09

Uit

8.00

9.00

Nunspeet

5-7

Mahir

20-09

Uit

7.45

8.45

Stroe E3

3-4

Ayman

27-09

 

 

 

 

 

 

04-10

Uit Vervalt

8.45

9.45

VVOP E5

 

Tim

08-10 Uit (inhaal) 17.30! 18.30 VVOP E5  2-7 Marell

11-10

Thuis

8.15

8.45

FC Horst E6

5-3

Tim

18-10

Thuis (oefen)

10.30

11.00

't Harde E3

2-2

Ayoub

25-10

Uit 

7.45

8.30

VVOG E7

1-2

Ferran

01-11

Thuis

8.15

8.45

Prins Bernard E1

5-8

Sander 

08-11

Uit

8.30

9.30

Sparta Nijkerk E9

11-1

Mohamed

15-11

Thuis

8.15

8.45

Zeewolde E12

20-1

Arjan

22-11

Thuis

8.15

8.45

EFC '58 E3

3-3

Mahir

29-11

Uit

10.00

11.00

SDC Putten E6M

2-8

Ayman

06-12

 

 

 

 

 

 

13-12

Uit

9.15

10.30

VV Stroe

 

Tim

20-12

 






Datum

Uit/thuis

Vertrek/ aanwezig

zwart wit

Aanvang

Wedstrijd

Tegenstander

Uitslag

Was

06-09

Thuis (oefen)

 

8.45

Stroe E4

15-0

Arjan

13-09

Uit

8.00

9.00

Nunspeet

5-7

Mahir

20-09

Uit

7.45

8.45

Stroe E3

3-4

Ayman

27-09

 

 

 

 

 

 

04-10

Uit Vervalt

8.45

9.45

VVOP E5

 

Tim

08-10 Uit (inhaal) 17.30! 18.30 VVOP E5  2-7 Marell

11-10

Thuis

8.15

8.45

FC Horst E6

5-3

Tim

18-10

Thuis (oefen)

10.30

11.00

't Harde E3

2-2

Ayoub

25-10

Uit 

7.45

8.30

VVOG E7

1-2

Ferran

01-11

Thuis

8.15

8.45

Prins Bernard E1

5-8

Sander 

08-11

Uit

8.30

9.30

Sparta Nijkerk E9

11-1

Mohamed

15-11

Thuis

8.15

8.45

Zeewolde E12

20-1

Arjan

22-11

Thuis

8.15

8.45

EFC '58 E3

3-3

Mahir

29-11

Uit

10.00

11.00

SDC Putten E6M

2-8

Ayman

06-12

 

 

 

 

 

 

13-12

Uit

9.15

10.30

VV Stroe

 

Tim

20-12