HET IS ZOMERSTOP, WE WERKEN NU AAN HET OPFRISSEN VAN ONZE WEBSITE

Informatie Zwart-Wit'63 JO13-5G

Welkom op de teamsite van Zwart Wit'63 JO13-5G

Citroen, citroen, citroen! Zwart-Wit '63 JO13-5G is kampioen!



Mogen we jullie voorstellen aan onze toppers!





 

In de JO13-5G spelen, Aboubakr el Boughlidi, Alper Salman, Anora van den Hoek, Arjan ten Hove, Daan de Groot, Dana Jo Dekker, Justin Poort, Lucas Nicolai, Marell Henderson, Milan Moral, Nadia Kuiper, Ruben Jansen, Sarina Westerink,Tim Venema en Zyas van der Maat.

Trainingen:
Dinsdag: 19.00 uur tot 20.15 uur
Veld 1
Kleedkamers: Jongens 9 / Meisjes 5
 
Trainer: Marco de Groot & Robin de Groot
Donderdag: 19.00 uur tot 20.15 uur
Veld 1
Kleedkamers: Jongens 9 / Meisjes 5
Trainer: Sijtze Nicolai & Robin de Groot 

Leiders:
Marja de Groot & Helma van den Hoek

Bekerwedstrijden:

Datum: Tijd:  Thuisclub:  Uitclub:  Uitslag  Was:  Rijschema:  Adres: 
25-08-2016  19.00  Zwart-Wit'63 JO13-5G  EFC '59 JO13-3G  10-2  Marja  n.v.t.  
27-08-2016  10.00  FC Horst JO13-4  Zwart-Wit '63 JO13-5G  2-2  Helma  Lucas, Daan, Zyas, Alper, Tim  Sportpark de Adelaar, Buitenbrinkweg 70, Ermelo 
03-09-2016  08.45  Zwart-Wit '63 JO13-5G  Sparta Nijkerk JO13-6  0-2  Simone  n.v.t.   

Onder 13 competitie (najaar) 5e klasse 04

 Datum: Tijd:  Thuisclub:  Uitclub:  UItslag:  Was:  Rijschema:  Adres: 
10-09-2016   10.00  Wissel JO13-1  Zwart-Wit '63 JO13-5G  0-4  Marja  Stefano, Anora, Ruben, Alper, Daan Sportcomplex Ericaweg, Ericaweg 6, Epe
17-09-2016 11.00  Zwart-Wit '63 JO13-5G Zeewolde JO13-8  Afgelast Helma  n.v.t.   
24-09-2016 09.45 ESC JO13-3 Zwart-Wit '63 JO13-5G  1-4  Simone  Ruben, Justin, Aboubakr, Lucas, Daan  Sportpark Burg. Bode, Zwolscheweg 6A, Elburg.
01-10-2016 11.00 Zwart-Wit'63 JO13-5G 'T Harde JO13-3 6-2  Helma  n.v.t.   
08-10-2016 08.30  VSCO '61 JO13-4  Zwart-Wit'63 JO13-5G  0-2  Simone Arjan, Lucas, Tim, Stefano, Anora  Sportpark de Heughte, Zwarteweg 15 BG, Oosterwolde  
15-10-2016 11.00  Zwart-Wit '63 JO13-5G  Nunspeet JO13-6 13-0 Marja n.v.t.   
29-10-2016 08.30  VVOP JO13-4 Zwart-Wit '63 JO13-5G 2-4  Marja  Zyas, Daan, Ruben, Justin, Alper Sportpark De Roeleneng,Roelenengweg 37, Voorthuizen 
05-11-2016 11.00  Zwart-Wit'63 JO13-5G Horst JO13-5G  12-0  Helma n.v.t. 

 
12-11-2016 11.00   Zwart-Wit'63 JO13-5G VVOG JO13-8  6-1  Simone  n.v.t. 

 
19-11-2016 12.30  Zwart-Wit'63 JO13-5G  Sparta Nijkerk JO13-7  3-1  Marja  n.v.t. 

 
26-11-2016 09.00  Hierden JO13-5  Zwart-Wit'63 JO13-5G  afgelast Helma  Arjan, Lucas, Tim, Daan, Anora  Sportpark Mheenzicht, Dorpshuisweg 9a, Hierden 

03-12-2016 11.00  Zwart-Wit'63 JO13-5G  Zeewolde JO13-8 10-0  Simone  n.v.t.  

 


 Datum: Tijd:  Thuisclub:  Uitclub:  UItslag:  Was:  Rijschema:  Adres: 
10-09-2016 10.00  Wissel JO13-1  Zwart-Wit '63 JO13-5G    Marja  Stefano, Anora, Arjan, Nadia, Sarina   Sportcomplex Ericaweg, Ericaweg 6, Epe
17-09-2016  11.00  Zwart-Wit '63 JO13-5G  Zeewolde JO13-8    Helma  n.v.t.   

 


Met ingang van de voorjaarscompetitie zal de JO13-5G in de 4e klasse uitkomen. Zodra er wedstrijden bekend zijn zullen deze hier vermeld worden.

In de winterstop spelen we nog wel een aantal oefenwedstrijden.

Datum:  Tijd:  Thuisclub:  Uitclub:  Uitslag:  Was:  Rijschema:  Adres: 
21-01-2017  10.00 uur  Nunspeet JO13-4  Zwart-Wit '63 JO13-5G   Afgelast     Sportlaan 1, 8072 CA Nunspeet 
04-02-2017  12.15 uur  Zwart-Wit'63 JO13-5G  Unicum JO13-5    Marja n.v.t   

Onder 13 competitie (voorjaar) 4e klasse 04

Datum:  Tijd: Thuisclub: UItclub: Uitslag: Was: Rijschema: Adres:
11-02-2017 09.00 uur Blauw-Geel '55 JO13-5 Zwart-Wit '63 JO13-5G Afgelast
 Zyas, Lucas, Daan, Alper, Nadia Sportpark Peppelensteeg, Peppelensteeg 5, 6715 CV, Ede
18-02-2017  11.00 uur  Zwart-Wit '63 JO13-5G  Harskamp JO13-1D  3-2  Helma n.v.t.  
04-03-2017  09.00 uur  Blauw-Geel '55 JO13-5  Zwart-Wit '63 JO13-5G  2-3 Simone   Zyas, Lucas, Daan, Alper, Nadia  Sportpark Peppelensteeg, Peppelensteeg 5, 6715 CV, Ede 
11-03-2017  11.00 uur  Zwart- Wit '63 JO13-5G Sparta Nijkerk JO13-4  4-2  Helma n.v.t.   
18-03-2017  10.00 uur  Barneveld JO13-2GD Zwart-Wit '63 JO13-5G  3-4  Marja  Anora, Tim, Arjan, Ruben, Zyas Sportpark 't Nieuwe Oogst, Thorbeckelaan 111, 3771 ED, Barneveld
25-03-2017  11.00 uur  Zwart-Wit '63 JO13-5G  Bennekom JO13-6  6-0  Simone  n.v.t.   
01-04-2017  09.00 uur  DVS '33 Ermelo JO13-4  Zwart-Wit '63 JO13-5G  0-8  Helma  Lucas, Daan, Alper, Nadia, Anora Sportpark DVS '33, Sportlaan 27, 3851 CA, Ermelo 
08-04-2017  11.00 uur  Zwart-Wit '63 JO13-5G  DTS Ede JO13-4    Marja n.v.t.   
15-04-2017  10.00 uur Lunteren JO13-3G  Zwart-Wit '63 JO13-5G    Simone   Tim, Arjan, Ruben, Zyas, Lucas  Sportpark de Wormshoef, Wormshoefweg 4, 6741 ZG Lunteren
29-04-2017  10.00 uur  Fortissimo JO13-4  Zwart-Wit '63 JO13-5G    Helma  Daan, Alper, Nadia, Anora, Tim  Sportpark Hoekelumse Eng, Sportparkweg 8, 6717 LD Ede
06-05-2017  11.00 uur  Zwart-Wit '63 JO13-5G  Hoevelaken JO13-4D    Marja n.v.t.  
13-05-2017  11.00 uur  Zwart-Wit'63 JO13-5G  Barneveld JO13-4   Simone n.v.t.   

Toernooi:
De JO13-5G zal meedoen aan het toernooi bij ASC Nieuwland op 20 mei 2017