Ranglijst
Informatie Zwart-Wit'63 1

A-Selectie 2017-2018:

     

     

 

David Houtman                    Richard van der Zwet          Elmar van Hierden               Stijn van de Belt               Maarten Praamstra               Dave van der Sluis

 

     

  

Dani de Weerd                      Janic Borecki                         Mounir el Ablak                    Reyer Roelofsen                  Ricardo Westerink          Wesley van Plateringen

       

 

Zakaria Talhi                         Bart Mous                              Giovanni Norder                Hassib Quoraishi                    Jordy Ernsten                    Mike Jansen

      

 

Maurice van Plateringen     Sander Bruinink                    Fabian van Panhuis          Fred van de Loo                    Khallil Zarrhadi                    Nick Doppenberg 

   

 

Nuij Visser                              Quintin Slagtand               Martijn Smits

 

Begeleiding 2017-2018 

                                                                                                

Trainer/coach: Remko Ahrens     Assistent-trainer: Koos Gardenbroek             Leider: Hubert Mous                          Leider: Jan Engelmann                    

                                                                                 

Verzorger: Jaap Veenvliet           Keeperstrainer: Arend Migchelsen            Fysiotherapeut: Marieke Plas           Assistent-scheidsrechter: Harrie Westerink

 

Topscorers competitiewedstrijden 2017-2018:

 

De competitie start op 23 september 2017.

 

 

Topscorers oefen-, beker- en nacompetitiewedstrijden 2017-2018:

4 Fred van de Loo

3 Bart Mous

3 Mike Jansen

2 Jordy Ernsten

1 Nuij Visser

1 Nick Doppenberg

1 Quintin Slagtand

1 Ricardo Westerink

 

 

Indeling 2017-2018:

3e klasse B

vv Hulshorst - Hulshorst
Zwart Wit '63 - Harderwijk
vv Elspeet - Elspeet

vv Stroe - Stroe

Unicum - Lelystad

Rood-Wit’58 – Putten

Batavia'90 - Lelystad

sc Hoevelaken - Hoevelaken

Terschuurse Boys - Terschuur

vv Barneveld - Barneveld

sv Otterlo - Otterlo

SDS'55 - Wekerom

VIOS V - Vaassen

SP Teuge - Teuge