» Scheidsrechters
» Sponsor worden
» Onder 23 jaar competitie
» Topscorers competitie
» Toernooien Zwart-Wit'63
» Jubileum 50 jaar


   Hoofdsponsor Senioren:
   

   

   

Teams | Bekijk spelers | Nieuws van dit team


Volg ons team op:  http://zwartwit63c2.ditismijnteam.nl



 

 Trainingsavonden maandag en woensdag van 19.00 tot 20.15. Graag 18.50 omgekleed aanwezig zijn, veld en kleedkamer volgen nog.

Afmelden graag uiterlijk de dag van de training voor 17.00 bij Dik 06 1009 86 46 of op voetbal@solcon.nl

Afmelden wedstrijden zo snel mogelijk bij Pauline 06 23570486

 

 

 datum  vertrek /
 aanwezig
 aanvang
 wedstrijd
 uit /
 thuis
 tegenstander  uitslag  vervoer
 14 sept 8.15   09.30  uit  Reaal Dronten C1D  6-1  Berry, Imad, Maarten Bart
 21 sept 10.15   11.00  thuis  DSV61 C1  0-4  
 28 sept  10.15   11.15  uit  Hulshorst C1  2-0  Arend, Achraf, Sil, Christian
   5 okt  8.00     8.45  thuis  Swift'64 C1  1-6  
 12 okt  ** eigen vervoer     8.45  uit  VVOG C2  4 - 1  
 19 okt   10.00    11.00  uit  Rood Wit C1  oefen

 Afgemeld Pieter,Ibo

 Rijden: Arend, Berry, Sil, Max

 26 okt   11.20   12.30  uit  Elspeet C1  2 - 0 Maarten, Ibrahim, Bart, Max
 28 okt   18.15   19.00! thuis  Sparta N <14  oefen  
   2 nov       8.45  thuis  Lelystad '67 C2  0-10  
   9 nov  8.15     9.30  uit  Unicum C2  3 - 3  Arend, Pieter, Lizah, Maarten
 16 nov 10.15 11.00
 thuis  Nunspeet C2   2 - 0  
  23 nov  9.30  11.00  uit  Genemuiden  oefen   Berry, Ibrahim, Sil, Christian
  30 nov  11.15    12.30  uit  't Harde C1  3 - 1 Berry,Sil, Mohammed, Max
    7 dec 8.30   9.45  uit  ASV Dronten  8-1  Arend, Max, Pieter, Imad
 10 dec ****   18.30  uit   VVOG C2  oefen  eigen vervoer
**** we verzamelen om 18.00 uur bij het hek van VVOG
  14 dec 9.10  10.20  uit  HTC C1  oefen  Berry,  Max, Bart, Pieter
  21 dec  9.15  10.30  uit  ESC C2  oefen Afgemeld: Achraf en Mohammed, Arend Vervoer: Berry, Ibrahim, Maarten, Sil
27 dec   Aanvang 12.30 15.00    zaalvoetbal toernooi    
 4 jan  Aanvang  10.30  12.30    sponsorloop    
   11 jan  10.00  11.15    Go Ahead Kampen C2
   Arend, Arnold, Ibrahim, Maarten, Sil
   18 jan  9.00  10.00    EFC C1
   Berry, Lizah, Pieter, Achraf en Christian
   25 jan  11.00  12.00  uit  RoodWit C1
   Arend, Christian, Bart, Imad, Arnold
     1 feb  8.45  10.00  uit  Lelystad C3
   Berry, Pieter, Max, Bart,Imad
     8 feb  9.15     10.30  uit DSV '61 C1  0-8  Berry, Maarten, Sil, Christian,Max
   15 feb  8.00       8.45  thuis  Hulshorst C1  2-3  
   22 feb        
 
     1 mrt  8.00  8.45  thuis  SDV Barneveld C3
oefenwedstrijd
   
     8 mrt  9.10     10.30  uit  Swift '64 C1  3-1  Berry, Lizah, Pieter, Mohammed, Ibrahim
   15 mrt  8.00       8.45  thuis  VVOG C2  1-4  
   22 mrt  8.00       8.45  thuis  Elspeet C1  2-2  
   29 mrt  8.00       8.45  thuis  ASV Dronten C2  1-2  
    5 apr       10.00  uit  Lelystad  '67 C2  0-2  Berry, Max, Bart, Imad, Sil
  12 apr  8.00       8.45  thuis  Unicum C2  1-1  
  19 apr  inhaal / beker          
  21 apr  inhaal / beker          
  26 apr  koningsdag          
   3 mei  12.15     13.15  uit  Nunspeet C2    Maarten, Ibrahim, Max, Berry, Sil
 10 mei         8.45  thuis  't Harde C1    
 17 mei         8.45  thuis  Reaal Dronten C1D    
  24 mei  Toernooi    uit  Hulshorst    Berry, , Max, Bart, Achraf, Imad
   Toernooi          
             
             




» Terug naar overzicht teams

   Team Snelzoeker