» Scheidsrechters
» Sponsor worden
» Onder 23 jaar competitie
» Topscorers competitie
» Toernooien Zwart-Wit'63
» Jubileum 50 jaar


   Hoofdsponsor Senioren:
   

   

   

Teams | Bekijk spelers | Nieuws van dit team

D4 - seizoen 2013-2014


Sponsor wedstrijdkleding: Italiaans Restaurant Gallura - Bruggestraat 7 - Harderwijk
Sponsor trainingspakken: Bruyn Keukenmontage

Maandag 2 juni en woensdag 4 juni geen training i.v.m. de avondvierdaagse
Maandag 9 juni geen training i.v.m. tweede pinksterdag

LAATSTE training van dit seizoen: woensdag 11 juni!

Zaterdag 14 juni toernooi in Zwolle, we vertrekken om 11.45 uur!


Trainers: Wouter Bruijn en David Gerritsen
Leider: Ibrahim Beyaztas
Wanneer je een keer niet kunt komen > meld je af bij Ibrahim: 06-50502026.

Voorjaarscompetitie 2014

Datum Vertrek/
aanwezig
Aanvang
wedstrijd
Uit/
thuis
Tegenstander Rijden Was
1-2 11.00 uur 12.15 uur Uit VVOP D3D Menno, Quinn, Walid Margriet
8-2 8.15 uur 8.45 uur Thuis SDC Putten D4 afgelast Tania
15-2 8.45 uur 10.00 uur Uit Lelystad'67 D8 Gijs(2x), Lucas Anja
22-2 8.15 uur 8.45 uur Thuis DVS í33 D5 kwartfinale BEKER Tania
1-3 7.50 uur 9.00 uur Uit Sp. Nijkerk D5 vriendschappelijk / afgelast
8-3 8.00 uur 8.45 uur Thuis Lelystadí67 D7   Abdel
15-3 9.40 uur 10.15 uur Uit VVOG D3D eigen vervoer Sylvie
22-3 8.15 uur 8.45 uur Thuis Unicum D3   Tania
29-3 8.00 uur 8.45 uur Thuis Sp. Nijkerk D6   Ibrahim
5-4 VRIJ          
12-4 8.15 uur 8.45 uur Thuis Zeewolde D5   Margriet
19-4 8.00 uur 8.45 uur Thuis SDC Putten D4 inhaalwedstrijd Ibrahim
23-4 18.20 uur 19.00 uur Uit Hierden D4 eigen vervoer Tania
26-4 VRIJ          
3-5 verzet
10-5 10.15 uur 11.00 uur Thuis NSC D1   Hamid
17-5 12.30 uur 14.00 uur Zutphen Voorlopige indeling Mike,Walid,Ben,Omed Ali
24-5 8.00 uur 9.00 uur Hulshorst Voorlopige indeling Ka‚n,Sahin,Gijs,? Tania
14-6 11.45 uur 13.00 uur Zwolle Voorlopige indeling Menno,Quinn,Ali,? Sylvie



Spelers D4 - seizoen 2013-2014

Menno Ka‚n Mike Omed Ali
Sahin Quinn Obang Gijs Walid
Aymane Lucas Ben Rafik


Nieuws van D4 - seizoen 2013-2014

14-06-2014 - 14 juni 2014: Voorlopige indeling Spacewinner Pupillentoernooi Zwolle
24-05-2014 - 24 mei 2014: Voorlopige indeling Hulshorst Heine toernooi
17-05-2014 - 17 mei 2014: Voorlopige indeling toernooi Be Quick Zutphen
18-01-2014 - Voorjaarscompetitie 2014 - 3e klasse 13
18-01-2014 - Vriendschappelijk dec.2013 & jan.2014
30-11-2013 - 2e plaats najaarscompetitie gevierd!
30-11-2013 - Najaarscompetitie 2013
07-09-2013 - Klein verslagje introductie-avond voor de jeugd 6 september


» Terug naar overzicht teams

   Team Snelzoeker