vul bij je bestelling de couponcode in: zwartwit

 

   

Ranglijst
Informatie Zwart-Wit'63 1

A-Selectie 2018-2019:

          

Richard van der Zwet       Stijn van de Belt               Dave van der Sluis          Mounir el Ablak               Reyer Roelofsen                  

       

Ricardo Westerink                Bart Mous                        Jordy Ernsten                      Mike Jansen                Maurice van Plateringen     

       

Sander Bruinink               Fabian van Panhuis             Fred van de Loo               Quintin Slagtand               Eric Jansen

       

Tom van Wijk                        Jan van Bijsteren            Sabir Aheddouch            Justin Franken               Christijn Geerlings

Michael Roelofsen

 

Begeleiding 2018-2019                                                                                           

                                                         

Trainer/coach: Remko Ahrens     Assistent-trainer: Koos Gardenbroek            Leider: Jan Janssen

                                                  

Leider: Jan Engelmann                     Verzorger: Jaap Veenvliet                  Keeperstrainer: Arjen van Ark

                         

Fysiotherapeut: Marieke Plas         Assistent-scheidsrechter: Jhonny Moral

 

Topscorers competitiewedstrijden 2018-2019:

2 Fabian van Panhuis 

1 Michael Roelofsen

1 Mike Jansen

1 Bart Mous

 

 

 

Topscorers oefen-, beker- en nacompetitiewedstrijden 2018-2019:

6 Bart Mous

5 Mike Jansen

4 Michael Roelofsen

4 Fred van de Loo

3 Fabian van Panhuis

2 Quintin Slagtand

2 Jordy Ernsten

1 Reyer Roelofsen

 

 

Indeling 2018-2019:

3e klasse B

AGOVV - Apeldoorn
Zwart Wit '63 - Harderwijk
Advendo'57 - Ederveen

CJVV - Amersfoort

ASC Nieuwland - Amersfoort

Rood-Wit’58 – Putten

Batavia'90 - Lelystad

sc Hoevelaken - Hoevelaken

Terschuurse Boys - Terschuur

vv Barneveld - Barneveld

sv Otterlo - Otterlo

SDS'55 - Wekerom

VIOS V - Vaassen

SP Teuge - Teuge