Bestuur & Commissies - https://www.zwartwit63.nl/

Bestuur & Commissies

Bestuur & Commissies

Hoofdbestuur

 

Goossen van der Sluis Voorzitter voorzitter@zwartwit63.nl
Peter Gerards Vice-voorzitter -
Mirella Klaassen Secretaris secretaris@zwartwit63.nl
Ruud Mochel Penningmeester penningmeester@zwartwit63.nl
Koos Gardenbroek Technische zaken tc@zwartwit63.nl
Bert Venema Accomodatie accommodatie@zwartwit63.nl
Victor Wild Wedstrijdzaken wedstrijdzaken@zwartwit63.nl
Paul Peddermors Vrijwilligerszaken vrijwilligerszaken@zwartwit63.nl
Edwin Luiting Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@zwartwit63.nl


Commissies van Zwart-Wit'63

Jeugdcomissie

Edwin Luiting Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@zwartwit63.nl
Gert jan Hoeve Wedstrijdsecretaris O19, O17, Senioren wedstrijdsecretaris-a@zwartwit63.nl
Marieke Hagen Wedstrijdsecretaris O15, O13, O12, O11 wedstrijdsecretaris-e@zwartwit63.nl
Rivka van Doorn                                                            Wedstrijdsecretaris O10, O9, 08, Kabouters wedstrijdsecretaris-f@zwartwit63.nl
Gerro Engelgeer TC Jeugd Kabouters  
Jan Goudsmid TC Jeugd O15, O13, O12  
Mark de Lange TC JEugd O10, O9, O8 & Kabouters  
Harold van den Os TC Jeugd  O17, O19  
Koos Gardenbroek TC Jeugd  O17, O19  


Technische staf senioren

Edwin van Nijen Trainer-Coach 1e elftal
Arnold Jongetjes Assistent trainer 1e elftal
Wilco Westerink Leider 1e elftal
Hans Gardenbroek Trainer-Coach 2e elftal
Aart van der Sluis Assistent trainer 2e elftal
Marinus van den Os                              Leider 2e elftal
Sven Fortuin Leider 2e elftal
Bert Polinder Keeperstrainer senioren
Jaap Veenvliet Verzorger
Marieke Plas Fysiotherapeut



Technische commissie

Arnold Jongetjes Technische commissie
Peter Gerards Technische commissie
Victor Wild Technische commissie
Mark de Lange Technische commissie
Harold van den Os             Technische commissie
Koos Gardenbroek    Technische commissie
Jan Goudsmid Technische comissie
Gerro Engelgeer Technische commissie



Overige zaken

Robin ten Hove Vertrouwenspersoon (communicatie@zwartwit63.nl)
Tim Bunskoeke Vertrouwenspersoon (communicatie@zwartwit63.nl)
   
Marinus van den Ons Materiaalbeheer
Goossen Foppen Materiaalbeheer
   
Hanneke Hagen Beheer Sportlink
   
Heidi van den Os Kantinebeheer
Chris Doornhof Kantinebeheer
   
Harold van den Os Communicatie
Angenieta Garcia y Draijer Communicatie
Tim Bunskoeke Communicatie
   
Ronald Medema Commerciele zaken
Kelly van den Os Commerciele zaken
Jan Peter van den Brink Commerciele zaken
Martin Luiting Commerciele zaken
Peter Gerards Commerciele zaken
   
Willen van der Velde Club van Honderd
Jaap Engelgeer Club van Honderd
Chris Doornhof Club van Honderd
   
Heidi van de Os Activiteitencommissie
Kelly van den Os Activiteitencommissie
Marvin Grouw Activiteitencommissie
Thijs Westerink Activiteitencommissie
Tim Bunskoeke Activiteitencommissie
   

 

Niels van der Ven   Toernooicommissie
Robin ten Hove            Toernooicommissie
Mike van der Sluis  Toernooicommissie
Rob Scholten Toernooicommissie
Gerro Engelgeer Toernooicommissie
 
Scheidsrechters

De scheidsrechters coördinatie wordt gevormd door Durk Reitsma. In samenwerking met de jeugdcommissie wordt er voor gezorgd dat het scheidsrechterskorps van Zwart-Wit '63 het mogelijk maakt om wedstrijden te spelen.

 
De activiteiten bestaan uit:
- inroosteren van scheidsrechters;
- opleiding en bijscholing;
- werving van scheidsrechters;
- communicatie spelregels naar voetballers en begeleiders;
- versterken van de onderlinge band binnen het korps

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!